Videogalerie - rok 2011

ID Obrázek (odkaz) Popis Délka
 1

 Get to know - new faces first (-jš-)

Video pro mezinárodní výměnný projekt s dánskou školou ve Fjerritslev.

 18'41"
 2

 Anglická olympiáda s Justine (USA) (-ml-)

Krátké video z každoročního školního kola jazykové soutěže konané na naší škole tentokrát s novou posilou našeho sboru, rodilou mluvčí Justine ze Spojených států.

 2'37"
 3

 Ankety s našimi žáky

Česká televize natočila sérii anket s žáky naší školy pro své pořady Planeta YÓ a Studio Kamarád. Jednotlivé díly najdete zde.

~1min. 
 4

 Den otevřených dveří a zápis dětí do 1. ročníku (-ml-)

Jako každoročně jsme i letos uspořádali v průběhu zápisu nových žáčků den otevřených dveří, kdy jste si mohli prohlédnout prostory naší školy. Krátký dokument z této akce najdete právě zde.

 3'01"
 5

A puzzle of Europe (-jš-)

Mezinárodní e-twinning projekt, na kterém pracovala skupina dětí ze 6.A. Pokračování projektu z minulého roku.

  3'44"
6

Bramborák (-jš-)

"Teaser" pro delší video natočené pro mezinárodní projekt COMENIUS. Úkolem bylo představit žákům a učitelům našich partnerských zemí typické české jídlo. Volba tedy padla na bramborák i proto, že se jedná o jednoduchý recept a ingredience lze bez problémů koupit všude na světě.

  1'06"
7

Jazykový zájezd do Velké Británie II. (-ml-)

Po dvou letech se naši žáci opět vypravili poznávat kulturu a historii Velké Británie. Při této příležitosti jsme navštívili památky města Londýna, královskou rezidenci Windsor, Legoland, londýnskou zoo i akvárium, podívaloi jsme se na Londýn z výšky při projížďce na "londýnském oku". V tomto videu můžete nahlédnout do tří dní, které jsme ve Velké Británii strávili.

  3'07"
8     

Coach K (-jš-)

Žáci naší školy se objevili na webových stránkách věnované trenérovi národního basketbalového mužstva USA, který dovedl tým ke zlaté olympijské medaili na letních olympijských hrách 2008 a ke zlatu na mistroství světa v roce 2010.

  0'48" -

2'19"

9     

Návštěva v České televizi (-ml-)

Již potřetí se žáci naší školy objevují v České televizi. Po natáčení pořadu Hřiště 7 s Martinem Dejdarem o naší plavbě z Berlína do Prahy a krátkých šotech pro dětský pořad Planeta Yó jsme se vydali přímo do studií ČT znovu, abychom poznali, jak se dělá televize.

  4'12" 

10       

Vánoční trhy (-ml-)

V letošním roce jsme pro rodiče našich žáků připravili vánoční trhy, na kterých si mohli zakoupit výrobky žáků, kalendář pro rok 2012 z projektu Comenius nebo ochutnat náš svařák.

  3'10" 

 

Vyhledávání

lp.2009 v.1.0.07 (20110316)